OK HOLDING

Pojišťovnictví a ekonomické poradenství

OK HOLDING

Je potřeba se zorientovat

OK HOLDING je sdružení několika dalších firem, díky čemuž nabízí zajímavé spektrum služeb v oblasti pojišťovnictví, finančního a dotačního poradenství. S klientem pravidelně spolupracuji na tvorbě grafiky v rámci daných společností.
Byť firemní identita jednotlivých společností vychází z brandingu OK HOLDING, přece jen se od sebe mírně liší barevnou paletou a někdy i stylem komunikace. Mým úkolem je nejen navrhnout vhodnou grafiku, ale také dodržovat brandové barvy a jiné specifikace konkrétní společnosti.

Od každého trochu

V rámci spolupráce jsme s klientem zdárně dotáhli do konce redesign webových stránek se sjednavačem pojištění, potěšili zaměstnance s online párty, na kterou dostali pěknou pozvánku a box s občerstvením. Tvoříme příspěvky na sociální sítě jako je např. LinkedIn a nezanedbáváme ani interní komunikaci, díky níž byly vytvořeny novoročenky, osobní blahopřání, prezentace v PowerPoint a další.

Něco málo o projektu

Vestibulum vehicula tempor nulla, sed hendrerit urna interdum in. Donec et nibh maximus, congue est eu, mattis nunc. Praesent ut quam quis quam venenatis fringilla. Morbi vestibulum id tellus commodo mattis. Aliquam erat volutpat. Aenean accumsan id mi nec semper.

Tištěná reklama

Návrh letáku a příprava tiskových podkladů
pro inzerování v Zemědělském časopisu

Grafický návrh firemních sloh

Požadavkem bylo vytvořit univerzální složky s klopou
a blok papírů A5 se záhlavím, obojí ve stejném stylu

Redesign sjednavače pojištění

Ve spolupráci s druhým grafikem, který kreslil ikony a ilustrace,
jsem navrhla novou podobu webových stránek pro sjednání pojištění

Dva návrhy na inzerci

Příprava celostránkové grafiky reprezentující společnost
jako hlavního partnera festivalu Jazzfest

Ukázky prací pro OK HOLDING

Návrh letáku pro tištěnou reklamu

Grafické zpracování firemních sloh