WhiteLetters.cz

Vlastní e-shop s kovovými brožemi

Malý projekt, velké zkušenosti

Vždy jsem snila o tom, že budu mít e-shop s vlastními výrobky. Dlouho jsem přemýšlela, jaké produkty bych chtěla nabízet, prošla jsem si několika nevydařenými pokusy až jsem se dopracovala k odznáčkům.
Protože je výroba kovových broží celkem nákladná záležitost, dala jsem si za cíl nakreslit a nechat zhotovit jen pár motivů a na nich se učit, co online prodej obnáší.

„Learning by doing“

Velmi brzy jsem zjistila, že mít vlastní e-shop není žádná legrace a že jeho úspěšnost nespočívá jen v líbivé grafice. Kromě administrativních, finančních a legálních záležitostí se na tomto malém projektu učím marketingu, produktovému focení a komunikaci se zákazníky. Všechny zkušenosti pak využívám při práci na grafice pro klienty a velmi ráda se o ně podělím i s vámi :)

Jak vzniká odznáček

Celý proces od prvních kresbiček motivů až po finální produkt
a jeho umístění na e-shop zabere cca 1,5 měsíce

Kresba motivů a návrh kartiček

Nové motivy prvně vkládám do „mock-upů“,
abych měla lepší představu o finálním produktu

Design, tisk a výsek samolepek

Samolepky používám na balení odznáčků
do ochranných papírových sáčků

Návrh vzoru na balicí papír

Motivy opakujícího se vzoru vycházejí z designu
samotných broží, zatím se jedná o koncept

WhiteLetters.cz

Něco málo o projektu

Vestibulum vehicula tempor nulla, sed hendrerit urna interdum in. Donec et nibh maximus, congue est eu, mattis nunc. Praesent ut quam quis quam venenatis fringilla. Morbi vestibulum id tellus commodo mattis. Aliquam erat volutpat. Aenean accumsan id mi nec semper.