Happy Sweets

Logo a branding pro cukrárnu

Z lásky ke sladkému

Cvičný projekt Happy Sweets vznikl v rámci samostudia tvorby brandingu. Paní Helena a její fiktivní cukrárna mi dala volnou ruku k návrhu loga, na jehož základě jsem postavila celou firemní identitu.
Pro mě osobně je pečení cupcakes zábava a oddych, tyto pocity jsem chtěla do logotypu a ikonky zakomponovat. Proto jsem zvolila kulatější font, upravila písmeno „H“, aby připomínalo úsměv, který se objevuje i v ikoně dortíku.
Barevnost je inspirována mým oblíbeným receptem na citrónové cupcakes s malinami. Barevnou paletu jsem využila v rámci dalších tiskovin, čímž se celý branding propojil a sjednotil.
Díky projektům jako je tento rozvíjím své grafické dovednosti, abych vám mohla nabídnout ještě zajímavější služby, posunout váš brand dál a pomoci vám tak dosáhnout cílů, ať už v online nebo offline podnikání :)

Návrh vizitky

Jednoduchý design v brandových barvách,
oboustranný tisk

Náhled úvodní strany e-shopu

Cílem bylo navrhnout hlavní banner
a přehledně pod něj zakomponovat kategorie

Tvorba šablony pro sazbu receptů

Oboustranná šablona, která obsahuje ingredience, postup
a prostor na fotku, jak má výsledný cupcake vypadat

Design balení na cupcakes

Návrh potisku krabičky s možností
měnit barvy dle jednotlivých příchutí

Happy Sweets

Něco málo o projektu

Vestibulum vehicula tempor nulla, sed hendrerit urna interdum in. Donec et nibh maximus, congue est eu, mattis nunc. Praesent ut quam quis quam venenatis fringilla. Morbi vestibulum id tellus commodo mattis. Aliquam erat volutpat. Aenean accumsan id mi nec semper.