Olentia

Výrobce vonných olejů

Voňavý sen

Grafika pro fiktivní firmu Olentia vznikla na můj popud udělat vzorový logomanuál ke stažení jako univerzální ukázku, co vše dostanete, když si u mě objednáte tvorbu loga na míru.
Slovo Olentia pochází z latiny a znamená „vonný“. Osobně jsem velký nadšenec do vonných olejů, jejich testování a výroby vonných vosků. Celý projekt tedy reprezentuje můj sen o ideální firmě, která mně jako zákazníkovi v Česku chybí.


Logo je jen malá část celku

Projekt Olentia jsem naplno využila ke studiu brandingu a zdokonalení procesu, jak logo vytvořit efektivněji, tak aby na zákazníka příjemně působilo, dávalo smysl a zároveň vkusně i funkčně doprovázelo ostatní grafiku.
Osobně mám tyto „projekty do šuplíku“ velmi ráda, učím se na nich novým dovednostem a rozvíjím stávající, vše pak promítám do práce pro klienty a rozšiřování grafických služeb.

Vizitky

Návrh oboustranné vizitky – vizuál je připraven tak,
aby se dala jména a pozice jednoduše přepsat

Obalový design

Etikety na lahve a krabičky
jsou barevně sladěny s vůní

Reklamní bannery

Sada bannerů o různých formátech, které se dají
využít pro PPC kampaně nebo na sociálních sítích

Brandové papírové tašky

Ukázka jednoduché aplikace loga na tašky,
které jsou používány v kamenných prodejnách

Olentia

Něco málo o projektu

Vestibulum vehicula tempor nulla, sed hendrerit urna interdum in. Donec et nibh maximus, congue est eu, mattis nunc. Praesent ut quam quis quam venenatis fringilla. Morbi vestibulum id tellus commodo mattis. Aliquam erat volutpat. Aenean accumsan id mi nec semper.